Mamy za sobą przez 9 lat wiele realizacji - doceniono nasz profesjonalizm i terminowość.

Rozwiązania dla domu i biznesu:

Instalacje fotowoltaniczne

Stacje transformatorowe

Baterie kondensacyjne

Pośrednictwo w sprzedaży prądu

Pośrednictwo w sprzedaży gazu

O nas

Nasza firma działa na rynku ponad 9 lat. Jesteśmy specjalistami oferującymi rozwiązania w obszarach energii odnawialnej, elektroenergetycznej i gazowej infrastruktury sieciowej

Z pasją realizujemy każde nasze zlecenie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu!

Czym się zajmujemy?

Oferujemy rozwiązania dla domu i biznesu z zakresu:

ENERGIi +GAZU +  OZE Fotowoltaika + Analiza Rynku TGE

Dlaczego warto nam zaufać?

9 lat na rynku

Dedykowane rozwiązania dla domu i biznesu

 

Terminowa realizacja

 

Kim jesteśmy?

Jesteśmy dla Państwa od 2012 roku, stanowimy doświadczony zespół oferujący rozwiązania dotyczące energii odnawialnej, pośredniczymy w sprzedaży energii elektrycznej i gazu, realizujemy inwestycje związane z budową stacji transformatorowych, szerzymy wiedzę i realizujemy działania dotyczące rozwiązań dotyczących energii biernej – wykorzystywanie baterii kondensacyjnych.

Z ogromnym zaangażowaniem realizujemy Wszystkie powierzone Nam zadania – ciągle podnosimy jakość swoich usług inwestując w zespół pracowników.

Zapoznaj się z Naszą oferta.  Zapraszam do kontaktu !

Ponieważ wszystko zaczyna się od pozytywnej energii działania Naszej firmy ukierunkowane są na wykorzystywanie nowy rozwiązań technologicznych w życiu codziennym . Oferujemy rozwiązania dla domu i biznesu – instalacje fotowoltaiczne to jedno ze źródeł odnawialnej energii, poprzez odpowiednio zaprojektowane , dopasowane do potrzeb gospodarstw domowych, firm zaspokajamy potrzeby na energię elektryczną. Rozwiązania dotyczące wytwarzania energii cieplnej ściśle są powiązane ze źródłami odnawialnym dotyczącymi energii elektrycznej – uczestniczymy w tworzeniu całego procesu, który ma wspierać minimalizację emisji CO2 do atmosfery. Poprawiamy styl i jakość  życia.

Pośredniczymy w sprzedaży energii i gazu – dopasowując ceny do zużycia, ograniczając koszty prowadzenia działalności gospodarczej, co w konsekwencji przekłada się na wzrost inwestycji  w tych firmach. Wspieramy je poprzez pokazywanie nowych rozwiązań w dziedzinie odnawialnych żródeł energii, wzrost świadomości jest najlepszym motywatorem do stawiania sobie nowych wyzwań.